Představení společnosti


Představení firmy ECOTONER.CZ s.r.o.


Firma ECOTONER má za sebou v současnosti již více než 30 let zkušeností s prodejem originálního i kompatibilního spotřebního materiálu a renovacemi tonerových kazet. Byli jsme jednou z prvních firem (ne-li úplně první) na českém trhu, která začala dělat renovace tonerů jako svůj hlavní program.
Z ekonomických důvodů jsme museli výrobu renovací náplní do tiskáren v roce2020 ukončit. (cena renovovaných kazet je výrazně vyšší, než cena kompatibilních). Pro příznivce ekologie jako jsou školy, některé úřady i koncoví zákazníci, pro ty nabízíme renovované kazety vyrobené na Slovensku.

Nyní prodáváme ověřené kompatibilní náplně za velmi přijatelné ceny. Není nám lhostejná ekologie - jsme zařazeni do REMAsystému a jsme sběrné místo elektroodpadu. Dnes prakticky veškeré náplně obsahují čip, nebo jinou elektroniku a proto patří také do elektroodpadu. Rema rozebere odpad na kovy a plasty a uvolní tyto suroviny k dalšímu použití.

V roce 2021 předali firmu Ecotoner s.r.o. původní majitelé svým zaměstnancům a od 1.11.2021 veškerou obchodní činnost nově provozuje Ecotoner.cz s.r.o. Nová firma je na původních adresách, má stejné kontaktní údaje a pracuje ve stejném složení zaměstnanců, jako firma původní. Zachovává ověřenou kvalitu a příznivou cenu svých výrobků.Údaje z OR:
ECOTONER.CZ s.r.o. , Rychnovská 408, 199 00 Praha 9 – Letňany
IČO: 11833131, DIČ: CZ11833131
zapsání firmy v obchodním rejstříku:
oddíl C, vložka 355105, vedený u Městského soudu v Praze