INFORMACE - OBCHODNÍ PODMÍNKYFirma Ecotoner s.r.o. není jen provozovatelem e-obchodu, ale také skutečných "kamenných" obchodů. Díky těmto kamenným prodejnám máte i jistou záruku,že nezmizíme ve virtuálním světě.

Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.ecomarket.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.
Podáním závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Dodací podmínky

U většiny výrobků je dodací lhůta do 3 pracovních dnů (zásilkou). Jsou to položky, které jsou běžně skladem. V případě, že si objednáváte více položek, kdy u některé je delší dodací lhůta, uveďte ve zprávě pro dodavatele, zda chcete zboží dodat ve více zásilkách, nebo jestli má být zasláno vše v jedné zásilce. O případném zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete informování. Děkujeme za pochopení.
Při objednávce renovací k zaslání poštou je nutné předem zaslat prázdné kazety na adresu ECOTONER s.r.o., Rychnovská 408, 199 00 Praha 9 - Letňany. V případě, že zboží budete vyzvedávat osobně na některé z našich prodejen, je u většiny typů kazet možno prázdné kazety vrátit při vyzvednutí objednávky.

Expediční náklady

K ceně zásilky je připočítáváno balné a poštovné. PŘI OBJEDNÁVCE NAD 7500,- POŠTOVNÉ A BALNÉ ZDARMA!! Zásilky, které nám jsou vráceny jako nevyzvednuté, zasíláme znovu pouze na Vaše vyžádání.

Záruka a reklamace

Na prodávané originální i neoriginální zboží je poskytována záruční doba minimálně 24 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku.
Záruka na renovované kazety je až do úplného vypsání náplně, s tím, že inkoustová kazeta musí být vložena do tiskárny do 3 měsíců – laserová do 6 měsíců ode dne převzetí zboží kupujícím.

Výměna zboží

Pokud jste obdrželi v důsledku nesprávného výběru výrobek, který Vám nevyhovuje, zašlete nám jej zpět a my Vám ho vyměníme za jiný. Výrobek musí být nerozbalen v původním obalu s kopií dokladu o zakoupení. Účtován Vám bude pouze případný rozdíl v ceně a poštovné a balné.

Odstoupení od smlouvy uzavřené za použití prostředků dálkové komunikace

Kupující (spotřebitel), může do 14 dnů v souladu s §53 (7) občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. My Vám vrátíme peníze za odmítnuté zboží do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy. Předpokladem je doručení vráceného zboží. Dodavatel si vyhrazuje právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Příslušnou částku zašleme na Váš účet nebo poštovní poukázkou.
V případě, že žádáte o výměnu zboží nebo vrácení peněz, zašlete nám výrobek zpět bez známek používání, nepoškozený a v původním obalu spolu s daňovým dokladem a žádostí na vrácení zboží.
Při zasílání zpět volte vhodný obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Vrácené zboží zároveň doporučujeme pojistit. Zboží poškozené při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu nelze vyměnit ani za takové zboží žádat vrácení peněz.

Obecné
Slevy našich stálých zákazníků se nesčítají. V případě zájmu o bližší informace o produktech a naší společnosti navštivte naši domovskou stránku: http://www.ecotoner.cz

Provozovatel: Ecotoner, s.r.o.
Sídlo: Rychnovská 408, 199 00 PRAHA 9

IČO: 26134501
DIČ: CZ26134501

Zapsán: OR Měst. soudu v Praze oddíl C, vložka 73235

č. účtu: 27-9638010217/0100